Search
English
All Categories
  Menu Close
  Back to all

  مواد اولیه آشپزی

  مواد اولیه آشپزی
   

  اگر شما می خواهید تا غذایی که میخورید سالم باشد و مواد غذایی استفاده شده در آن طبیعی باشد ، باید رژیم غذایی خود را تغییر دهید تا بدن سالمی داشته باشید . غذاهایی که از مواد غذایی طبیعی درست شده اند از هیچ گونه مواد نگهدارنده ، رنگ و طعم دهنده ها استفاده نشده است و کاملاً به دست طبیعت ساخته شده است .

  تخم مرغ های ارگانیک را امتحان کنید . برای درست کردن تخم مرغ خوشمزه می توانید در هنگام پخت به آن از سرکه ی شیرین یا تلخ اسپانیولی اضافه کنید تا غذایی که می پزید خوشمزه باشد .

  زمانی که شما گیاهان را خرد می کنید ، ابتدا کمی نمک به آن اضافه کنید ، نمک جذب آنها خواهد شد و مزه ی خوبی به آنها خواهد داد که این یک نکته عالی برای مزه دار کردن گیاهان می باشد و طعم خوبی را به گیاهان خواهد داد.

  بهتر است که غذایی که میخواهید میل کنید رنگآمیزی داشته باشد. رنگآمیزی غذا این است که شما به رنگ و قلم برای نقاشی نیاز ندارید بلکه شما به چند مورد مواد غذایی طبیعی برای رنگآمیزی غذای خود نیاز دارید . برای مثال شما می توانید با استفاده از زرد چوبه رنگ غذای خود را به زرد تغییر دهید یا از هویج برای دادن رنگ نارنجی به غذا یا از فلفل های دلمه ایی رنگی برای غذایتان اضافه کنید .

  روغن زیتون را به علت یک آنتی اکسیدان قوی در پخت و پز غذاهایتان استفاده کنید . روغن زیتون همچنین می تواند کلسترول بد را کاهش دهد و کلسترول خوب را افزایش دهد و از آن به عنوان یک چربی سالم و ضروری بدن یاد می شود.

  سبزی های ارگانیک برای برش دادن آنها به قطعات کوچکتر می تواند کاری سختی باشد . هنگامی که سبزی ها را از با استفاده از پلاگین های درشت استفاده کنید ، با این کار شما سبزی هایتان را به قطعات قابل کنترل تبدیل می کنید . با استفاده از این ابزار می توانید سبزیجات را برای سالاد با ساده ترین روش برش دهید و به هیچ وجه وقت شما را نخواهد گرفت .
  Comments
  Write a comment Close